Koło Studentów Biotechnologii WCh PG

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

V Konferencja Kół Naukowych WChem PG - Czarlina 2015

 

W weekend 24-26 kwietnia w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Gdańskiej odbyła się V Konferencja Kół Naukowych naszego rodzimego Wydziału Chemicznego.

Członkowie naszego koła i nie tylko mieli okazję pogłębić swoją wiedzę oraz zapoznać się z zainteresowaniami i działalnością innych kół.

Pierwszego dnia mieliśmy okazję wysłuchać wykładu dr inż. Sebastiana Demkowicza, którego tematyka dotyczyła nowych inhibitorów STS. Po krótkich prezentacjach kół Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej rozpoczęła się sesja posterowa. Uwieńczeniem pierwszego dnia było ognisko integracyjne, które było przygotowywane przez KSB.

Drugi dzień bazował głównie na wygłaszaniu prezentacji przygotowanych przez uczestników konferencji. Swoją obecnością zaszczycił nas dr hab. inż. Dariusz Witt. Doktor udzielał prelegentom cennych rad oraz towarzyszył nam w przerwach kawowych między prezentacjami. Po drugiej sesji posterowej, która kończyła oficjalną część konferencji, był czas wolny połączony z aktywnym wypoczynkiem. Wszyscy uczestnicy mogli zintegrować się oraz przedyskutować tematyki swoich prezentacji i posterów.

Ostatniego dnia konferencji zostały ogłoszone wyniki. Możemy się pochwalić, że Marlena Szeligowska, członek naszego koła zdobyła dwie nagrody za prezentację oraz ciekawą tematykę swojego referatu. Nagrody zostały przyznane przez komisję oraz publiczność. Prezentacja dotyczyła Bioluminescencji organizmów morskich. Gratulujemy Marlenie i zachęcamy pozostałych członków koła do udziału w następnej Konferencji!

Nagrody oraz materiały konferencyjne były ufundowane przez sponsorów: IChF PAN, Polpharma ( www.polpharma.pl) i Wod-Przem.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji - kliknij tutaj.

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości