Koło Studentów Biotechnologii WCh PG

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień Organizacji

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Dzień Organizacji

3 X 2011, w czwartek, odbył się Dzień Organizacji na Politechnice Gdańskiej. Wszystkie koła studenckie naszej Alma Mater mogły pochwalić się swoją działalnością i zachęcić do wstępowania w ich szeregi. Z tej okazji członkowie KSB zorganizowali stoisko informacyjno-promocyjne, przy którym można było zaznajomić się z naszymi osiągnięciami.

Nieopodal majestatycznego wahadła Foucaulta na Dziedzińcu Południowym Gmachu Głównego naszej uczelni można było znaleźć nasze biotechnologiczne stanowisko, zaś na Dziedzińcu Południowym, gdzie wyświetlane były prezentacje poszczególnych kół, obejrzeć można było wykonany przez nas klip informacyjny. Odwiedzający nas goście mogli podziwiać plakaty wykonane przez członków Koła Studentów Biotechnologii, dowiedzieć się czegoś więcej o toksoplazmozie a także dowiedzieć się jak wygląda sprzęt używany w laboratorium mikrobiologicznym. Oprócz tego przygotowano m. in. atrakcje takie jak obserwacja preparatów bakteryjnych pod mikroskopem.

Stanowisko KSB cieszyło się szczególnym zainteresowaniem zarówno ze strony innych politechnicznych organizacji, jak również i wykładowców Wydziału Chemicznego, jednak wydarzenie to było szczególnie cenne i budujące dla nowych studentów , którzy mogli dowiedzieć się, w jaki sposób można aktywnie spędzać czas należąc do koła naukowego.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Statystyka

Odsłon : 143932

Polecane

Wspierają nas

 

Biotechnologia w Biotechnolog.pl